| priya a întrebat:

Crede-ti in farmece si vraji? ATI patit-o vreodata pe pielea voastra? daca da, cum ati scapat?

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu,unora le e frica de necunoscut,de viitor si apeleaza la "vrajitori" care speculeaza din plin ignoranta,teama... daca eu nu reusesc prin propriile forte,rationament, logica cum ar putea un ignorant, analfabet sa-mi rezolve problemele cu 2-3 carbuni, bla, bla, bla...doreste-ti,propune-ti cu adevarat ceva si intreg universul te va ajuta