| DanyBv a întrebat:

Credeti ca Adrian Tutu a castigat pe talent sau pe poveste?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nimeni nu neaga ca Adrian Tutu este talentat, dimpotriva. Povestea lui de viata si bunul lui simt cred insa ca l-au ajutat sa se propulseze pe locul castigator. Sa-i dea Dumnezeu noroc in continuare!

| Queensway a răspuns:

A castigat pe talent! big grin

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eu cred ca pe talent. chiar de unii cred ca nu e mare talent sa scrie niste versuri si sa le recite, eu cred ca are talentdak is asa destepti sa faca si ei si gta.dar va fain nu asa ceva cre nu transmite decat prostia lor in versuri.
deci TALENT smug

| cipri08 a răspuns:

Cred ca pe poveste, avand in vedere ca la ultima lui reprezentatie a cam "cersit" mila. Nu puteti nega ca nu are talent, insa erau altii mult mai talentati decat el.

| valyvortex a răspuns:

Cred ca a castigat pentru poveste.