| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca am sanse la liceul Pedagogic din Galati cu media 8, 67 whistling? Ultima medie anul trecut a fost 9, 08 la stiinte sociale.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Eu zic sa incerci daca anul trecut au fost medii peste 9 anul acesta poate nu toti vor sa intre acolo si cred ca vei fi admisa!

Bafta :*

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Hmmm nu cred ca de obicei s-a intrat cu medii peste 9, insa incercarea moarte n-are. Depinde foarte mult si de concurenta si de mediile celor dinainte, avand in vedere gradul de acoperire al locurilor.

| Petronela a răspuns:

Nu cred dar nu strica daca incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot ura succes din toata inima si sper sa se poata.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta care este media? Din cate stiu eu, s-au primit fisele cu liceele si mediile de admitere.
Daca anul trecut a fost 9, 08, anul acesta nu cred ca va scadea mai multe de cateva zecimi...hai, sa zicem un 8, 90. Chiar daca e asa, nu cred ca vei putea. Diferenta este mare si liceul pedagogic este unul destul de bun, unde intra si cei cu medii peste 9, 50.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca merge daca sunt locuri

| lorena26 a răspuns:

Sh eu dau la pedagogic, dar am media 9. 31. vreau sa dau la mate-info.cred ca media ta e prea mica pentru pedagogic la stiinte socialewinking