| MaximovGeorgiana a întrebat:

Credeti ca am sanse sa intru in Nichita Stanescu [Ploiesti] cu media 8, 40 pe stiinte sociale avand in vedere ca ultima medie de anul trecut este 8, 50 si sunt 60 de locuri?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

N-ai cum. Anul acesta ultimele medii vor fi mai mari ca cele de anul trecut. Bătaia este mai mare.

Baftă

| adee_6203 a răspuns:

NORMALL ca ai sanse...adk si eu sunt in situatia ta si am pus anumithee licee cu 20 d sut. mai mult decat media mea, nu te descurajaaa bafta! funda plspuppy dog eyes:X

| wildkiss a răspuns:

Eu cred ca da si diriginta mea cand completam formularul s erau medii cu 10 si 15 sutimi mai mari mi-a spus ca sa le trec ca am o sansa asa ca cred ca ai sansewinking