| F1Ve99 a întrebat:

Credeti ca daca fac ce scrie pe site-ul din linkul de mai jos o sa-mi pot deschide culoarea la ochi?

http://www.romaniatv.net/......74886.html

FUNDA

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Da e posibil, doar ca e nevoie de cantități mari de legume si ceaiuri, nu ajunge daca mănânci spanac, salata de 2 ori pe saptamana. Daca vrei rezultate bune ar trebui sa te bazezi mult pe aceste alimente, dar sa le combini si cu alimente zilnice. Un alt sfat ar fi sa ai răbdare deoarece intr-o luna culoarea ochilor nu se schimba. Ai nevoie de aproape 6 luni, daca nu mai mult. In orice caz, Succes!