| KamaSutra a întrebat:

Credeti ca daca stati pe langa oameni pozitivi,zambareti si glumeti, va influenteaza si pe voi sa adoptati acelasi comportament?

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Într-o oarecare măsură.

| OldSoul a răspuns:

Da, s-a demonstrat asta deja.

| Croampa a răspuns:

Pai da! big grin

| drogh a răspuns:

Daca eu nu simt fericirea, atunci niciun efect de influenta nu se leaga de mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.

| Kyılε a răspuns:

Asa e.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu cred ca nu aceste sunt calitati ale eului tau si nu le schimbi asa de usor. Daca nu ai darul de a vorbi mult si de-a glumi pot sa stai chiar si cu 10 persoane care numai vorbesc in truna si glumesc insa eu de exemplu oricum nu am sa ma schimb.Am o prietema care vorbeste mult si deseori apusoara caci uneori nici nu o ascult ma ginsesc la ale mele si ride singura totdeauna la vobele pe care le spune si citeodata eu nimic de zimbit din ele nu gasesc.Ea nu a influentat deloc asupra mea cum am fost asa si am ramas.

| eelena1797 a răspuns:

Sincer pe mine da, având în vedere cã în general si eu sunt o fire vioaie. Nu pot sta supărată

| Coquineagra a răspuns:

Cunosc cazuri de oameni inapti, care nu erau glumeti, niste oameni fazi, si inexpresivi, care erau in acelasi anturaj cu oameni glumeti, pozitivi zambareti.
nu au fost influentati in niciun fel, erau la fel de inapti, nu faceau pe nimeni sa rada, plictisitori, niste oameni care cereau numai pumni.

depinde de persoana, daca e capabila si ea sa se schimbe, daca are creier si o personalitate aparte, care iese la iveala odata cu intrarea intr-un anturaj vesel.
daca nu, sa fie la ea acolo pe pustiu.