| Adina257632245 a întrebat:

Credeti ca daca stau in tricou plover pantaloni scurți si sosete la 27 de grade sunt dros imbracata, sunt cam friguroasa de felul meu
P.S. mereu racesc in perioada asta.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti in pantaloni scurti de ce mai pui si pulover? Destul de gros imbracata pentru 27 de grade.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca e ok dar ai grija cu pantalonii scurti, risti sa ai probleme cu burtica in perioada aiurea. happy

| William a răspuns:

Da, cred ca esti prea gros imbracata.

| Adina257632245 explică:

Mda. acum am racit imi curge nasul ( nu e infundat rar daca nu il suflu ini atârna mucii ) si mie frig ar trebui sa ma mai imbrac sau sa stau asa