| JetBlueJet a întrebat:

Credeti ca doare atunci cand mori?
O_o

18 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sunt atatea feluri in care se poate muri...

| Drimmero a răspuns:

Cineva a spus :''Cea mai mare durerea pe care omul o indura este aceea cand sufletul se desprinde de trup'' si tind sa cred ca asa se va intampla!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca mori calcat de un tanc, incet... probabil ca doare. Daca mori de batranete... numai la asta nu te mai gandesti.

| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil da...
Acum desigur, depinde si de modalitatea prin care mori.

| Doub a răspuns:

Depinde de cum mori, kiddo

| sublime89 a răspuns:

Depinde mult de felul in care mori. Cateodata nu simti nimic, iar alteori doare atat de tare incat abia astepti sa mori.

| R0R0 a răspuns:

Nu cred.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cred ca durerea paleste in comparatie cu frica.nu vei simti nimic din cauza adrenalinei

| UnBroken2016 a răspuns:

Depinde cum mori. Daca arzi sau mai stiu eu ce, cred si eu ca doare ca naiba.

| alexandrualind a răspuns:

Nici nu mi-e teama.De ce sa iti fie teama ca nu mai sti dupa aceea nimica nici ce este imprejurul tau.Dar asta nu inseamna sa nu ne bucuram de viata sau sa ne sinucidem si sa ne bucuram de ea.E chiar frumoasa cu foarte multe palpitatii si amintiri de neuitat.Am vazut mai sus la ce te referi si sa iti zic eu:In mod normal doare.

Toate cele bune!

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu ca nu mai esti in corp

| JetBlueJet explică (pentru GolopențaAdrian):

Nu ma refer la momentul ala dupa ce ai murit.
Inaine de moarte, gen cand vezi ca te sufoci ( de exemplu).

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu te doare doar te sufoci si nu mai aer si dupa aia mori

| Staind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pare ca ai murit de cateva ori si stii cum e.

| MistretulPufos a răspuns:

Hmm, depinde ce fel de moarte

| Grigore666 a răspuns:

Depinde de metoda mortii.
Doua link-uri despre acest subiect.
http://www.vice.com/......nucizi-111
http://www.vice.com/......ntific-463

Răspuns utilizator avertizat
| Metan a răspuns:

Eu cred ca orice moarte e dureroasa, oricum ai muri nu cred sa nu te doara ceva.