| georgi18 a întrebat:

Credeti ca e bine daca imi exersez engleza vorbind cu copii din alte tari care au ca limba oficiala engleza sau nu rezolv nimic? tin sa mentionez ca sunt destul de buna la engleza dar cum la scoala nu prea mai facem nimic m-am decis sa continui sa invat singura engleza

3 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Da, e foarte bine! Practica sa stii ca, conteaza cel mai mult. Daca ai ambitie, poti invata si singura! Te pup.

| Millis a răspuns:

Normal discuta cu oricine doar asa vei invata, bafta!

| mallynutza a răspuns:

Este forte bine! deoarece daca vorbesti cat mai mult engleza o inveti si cand vei ajunge mare.ve fi Cineva in lume. sfatul meu e sa continui tot asa! fundita?