| Dizzyz a întrebat:

Credeti ca exista emo si in mediul rural?
Adica, sa vezi un emo pe strada in mediul rural.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este interzis?
Poate că nu ai văzut tu, dar ei sunt.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Exista,am vazut eu[acum daca era in vizita sau chiar locuia in satul respectiv nu stiu]

| Radioactive a răspuns:

Dar de ce să nu existe? Ce legătură are mediul cu genul adoptat de adolescenți în îmbrăcăminte, muzica pe care o ascultă și în personalitate?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da,știu eu unul, dar nu fac parte din mediu rural.E la liceu, stă și privește natura.Interesant,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești și de-ăștia.

| TheDifference a răspuns:

Nu, nu ai voie sa fi emo daca nu esti de la oras laughing)laughing) sunt peste tot, ca furnicile laughing

| AndreeaMuffin a răspuns:

Cred ca ei au ocupatii mai bune dacat sa se imgirijeasca sa aiba un look si un stil emo
laughing

| NeRTy a răspuns:

Sigur ca pot sa existe.