| stefy2595 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va veni sfarsitul lumii

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Bai frateeee, mor daca mai vad o intrebare ca astalaughing
Nu draga, nu va fi nici un sfarsit al lumii. Chiar daca ar fi mai bine sa fie unul, la halul in care am ajuns avem nevoie de un sfarsit pentru a o lua de la capat. Poate asa am scapa de prostia care ne inconjoara. Eu nu sunt sigura daca scapam si asa dar...

3 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Nu cred ca va fi sfarsitul lumii...dar ceva "rau"se va intampla!

| PikaRawrr a răspuns:

Mai, acum totusi nu sti ce se poate intampla. Poate in 2012 nu va i sarsutul lumii dar la un momentdat tot se va intampla ceva(peste mii si mii de ani.stai linistita)
So, nu cred ca va fi sf. lumii in 2012.
Dar nu uita: Totul e posibilwinking

| Tania a răspuns:

Nuuu in nici un caz! Asta e pentru facut bani, sa vezi ca are sa zica si ceva de 2013 pentru ca cica numarul 13 are ghinion...deci se amana.laughing