| aalleexxaannddrraazz a întrebat:

Buna,sunt eleva la liceu si vreau sa dau la "Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii" din Bucuresti.As vrea sa stiu in ce examene consta admiterea si care este taxa anuala? Celor care au absolvit aceasta facultate sau inca studiaza in cadrul ei, le-as fi recunoscatoare pentru mai multe detalii.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Salutare! Din cate stiu eu, examenul se da doar la limba romana... uite aici un site unde poti gasi mai multe http://www.studentie.ro/......-admitere. Sper ca ti-am fost de folos.

P.S. Ce profil ai la liceu?

| aalleexxaannddrraazz explică (pentru Melinda1219):

Multumesc mult! Sunt la Filologiehappy

| Melinda1219 a răspuns (pentru aalleexxaannddrraazz):

Din ce judet esti?
Am si eu o coelga care vrea la jurnalism

| aalleexxaannddrraazz explică (pentru Melinda1219):

Din Suceavahappy

| Melinda1219 a răspuns (pentru aalleexxaannddrraazz):

Departe! Vrei in Bucuresti?