| Girly97 a întrebat:

Credeti ca in secolul acesta exista persoane minore sau adulte care NU stiu sa foloseasca un smartphone chiar daca au suficienti bani pentru a cumpara unul? big grin In familia noastra doar eu si fratele meu stim sa le folosim.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu sunt singurul din familie care foloseste asa ceva. Si-a cumparat si maica-mea, dar nu are chef sa il foloseasca, a ramas la telefonul clasic. Mai 'butoneaza' smartphone-ul de acasa, pe net, dar nu prea o incanta, desi se descurca cu el.
Mai sunt si oameni diferiti. Cunosc, de exemplu, si o fata de varsta mea, care sta fara net cu saptamanile, si nu are nici un stres.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bravo vouă!

| Doub a răspuns:

Normal că există. :/

| R0R0 a răspuns:

Poate bunicii.