| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Buna TPU happy! Cum e viata?
In timpul verii mi se stricase vechiul TV din sufragerie, si nu se mai putea face nimic pentru a-l repara. Acum ca familia a strans suficienti bani, vrem sa luam unul nou. Mama vrea un TV bun pentru ca s-a saturat sa dea bani multi pe zeci de reparatii la un singur TV (cel pe care l-am avut inainte il reparasem de vreo 2-3 ori inainte sa se strice de tot). Fratele meu mai mare se pricepe foarte bine la electronice, si s-a uitat toata saptamana pe site-ul Eurosoft sa vada care sunt cele mai bune la preferinta noastra, ca sa poata comanda online, dar pur si simplu nu suntem hotarati pe care sa-l luam.
Ce va intreb: Ce televizor ne recomandati voi sa fie cu LED, aproximativ 1000 lei (10 milioane), cam de 81 inch sau chiar mai mare (cum spune mama laughing )?
Va pup.

3 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Pai un Lg

Ar fii foarte bun

Mai bine ar fi mai mare

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică:

Scuze nu 81 inch, 81 cm

| Allexandrrru a răspuns:

Http://annopayss.blogspot.ro/
un blog unde ai mai multe informatii