| AlexDorinel a întrebat:

Credeti ca masinile pe petrol vor fi doar o nostalgie peste 10-20 de ani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In tarile nordice e posibil.
La noi in niciun caz.
Tdi e forta la romani

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Cine zicea? Lumea?

| Eisenheim a răspuns (pentru suntserios):

E adevărat, dar când eu cu una electrica am accelerat și într-o secundă am suta, iar tu cu tdi abia ai învârtit cheia și ai pornit...mereu apar mașini tot mai performante, și o să ne treacă și dragostea de tdi happy

| rapandula a răspuns:

Nu la noi, in occident.

| Eisenheim a răspuns:

Câte Dacia 1310 vedeai pe drumuri acum 10 ani? Câte golf 3 vedeai pe drumuri acum 5 ani? Câte mașini pe petrol vei vedea peste 10 ani? Cam tot atâtea câte Dacia 1310 vezi acum happy pur și simplu mașinile pe petrol sânt deja depășite, gândește-te de exemplu că una electrica nu curge ulei, nu îngheață antigelul, nu ai probleme cu distribuția, cu radiatoare, electromotor, etc etc. Singuri o să renunțăm la ele happy

| Amali23a a răspuns:

Cred ca da, se intampla multe in 10 ani, in ulti 10 ani tehnologi a evaluat foarte mult la fel va fi si cu pasinile. Un fel de dacile viitorului