| catthshshshs a întrebat:

Credeti ca merge daca ii iau prietenului meu un cadou dulce de Mos Nicolae? Si el mi-a facut cadou in dimineata asta o cutie cu bomboane.Nu stiu, dar vreau cadoul ala mai mare sa il iau de Craciun, acum vreau sa ma axez pe ceva dulce big grin Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Nici fructele nu sunt interzise!
sunt si mai recomandate in regimul alimentar
stii? pentru sanatatea dumneavoastra limitati consumul de sare zahar si grasimi

| Rezzo a răspuns:

Teoretic Mos Nicolae aduce numai dulciuri, nu aduce cadouri materialiste. Deci poti sa ii cumperi orice dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, turta dulce este traditionala si apreciata.