| PsyhoChild a întrebat:

Credeti ca merită să-mi fac bursa de merit? Am media 9, 80 pe semestrul asta și în anii trecuți mereu am avut peste 9, sunt clasa a 11 a.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Da. Totusi, bursa de merit nu o primeai automat? Eu stiu ca o primeam fara sa fi facut vreun dosar.

| Ofiintă a răspuns:

Da.

| DonEduardo a răspuns:

Da.

| NotNamed a răspuns (pentru LPCTSTR):

Orice bursa se face pe baza de dosar pentru ca ai nevoie de date personale in el, copii de buletin, extras de cont samd. Guvernul trebuie sa stie cui vireaza banii. Acum ca domnii profesori diriginti sunt prosti si nu aduc asta in discuție e alta treabă.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca poti sa iei, normal happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru NotNamed):

Mhm, probabil am facut dosar, insa poate in clasa a 9-a ca zau daca-mi amitesc sa mai fi facut alte dosare in urmatorii ani de liceu.