| sabin89 a întrebat:

Credeți că Messi va fi canonizat după moarte? Că el după fiecare gol ridică ochii spre cer și își face cruce.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Evident, are multi prosti care il venereaza, chiar foarte multi care au limba infipta adanc in dosul lui Le0nel. E cel mai mai marketat fotbalist din istorie. O zice unul care i-a prins toata cariera si ii stie evolutiile. Mi-e scarba de modul in care FIFA si qatarezii au facut tot posibilul sa-l faca campion mondial,, e cel mai corupt mondial pe care l-am privit, il intrece pe ala din 2002 cand Coreea de Sud care era una din tarile gazda din turneul ala a fost trimisa in semifinale trecand de Italia si Spania cu arbitrii de au fost scandaluri mari la vremea respectiva si pe buna dreptate.
Asa si asta...campion mondial si e invizibil pe teren, an de an incaseaza umilinte in UCL si lumea il face cel mai mare din istorie, plin de habarnavisti. Mondialul asta chiar a fost sub semnul intrebarii, in primul rand a fost jucat intr-o tara criminala si musulmana, jucat intr-o perioada anormala, adica iarna cand echipele sunt lesinate de un program infernal, asta in mod normal se joaca vara cand sezonul se incheie si jucatorii pot lua o pauza de cateva saptamani pentru a incepe turneul mondial, iar desfasurarea turneului a fost intr-o singura directie, meciul si penalty-ul pentru Argentina. Va ramane trofeul pentru ei dar ochii nu mint si lumea care se pricepe a vazut jocurile de culise.

| 199onur7 a răspuns:

Ronaldo va rămâne si este cel mai bun.