| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca numele seiko mi se potriveste?(sunt baiat)

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie mi se pare de câine.
''Hei Seiko cuţu cuţu, adu băţul!''

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, e calumea numele. Da este calumea si numele Kenzo. Mai ales daca ai o prietena, ii poti cumpara parfumul Kenzo.batting eyelashes Bafta. Funda?

| Karashi a răspuns:

Numele Seiko... da e oarecum un nume pentru cineva 'maret'(parerea mea), dar ti se potriveste, sa sti.Imagineazati cand te va striga cineva:''Seiko-kun''(suna misto)!^_^

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Da t-i se potriveste e misto...

Daca ai o iubita sau prietena se v-a indragostii mai tare de tine big grin auzind de numele asta!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ți se potrivește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ți se potrivește.