| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca o persoana ce are o boala la coloana cum ar fi scolioza ar putea fi iubita?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nuuu, o sa fuga toate

| Drimmero a răspuns:

Da, evident ca da.

| Freya1 a răspuns:

Am o prietena cu problema asta si nu a avut probleme in a nu fi iubita...

| Donsavas a răspuns:

Da. Iubesti un om pentru calitățile sale, nu pentru defecte!

| SG1995 a răspuns:

Mila, de iubire amoroasa uita, daca n-ai bani nu sta cu tine nici dracu'.

| BlueDark a răspuns:

Stai un pic...Deci daca eu am scolioza inseamna ca nevasta o sa ma paraseasca? sad
Grav.

| Rux04 a răspuns:

De ce să nu fie iubită? Este si ea om.

| gabriielaaa a răspuns:

Orce persoana pote fii iubita depinde cine o iubeste si cei in scaun cu roți au o sansă, frumusețea nu e la exterior ci in interior. Cea ce te va iubi cu adevarat te va iubi asa cum esti. Noroc

| Bernardus a răspuns:

A, nu in momentul in care ai probleme cu coloana vertebrala devii un demon care nu poate fi iubit, stiu asta din proprie experienta, doar am cifoscolioza, ce mai, sunt un monstru. Acum trebuie sa plec, inca nu mi-am facut norma de omorat bebelusi, si mai tarziu am programare la ondulat vertebrele.

| Andrei258 a răspuns:

Da normal ca poate fi iubita si eu cifoscolioza

| elaventurero a răspuns:

Cu atat mai mult acea persoana poate fi iubita. Desi multi vor simti doar mila...