| Simplyy a întrebat:

Ma doare coloana foarte rau de la un timp deoarece stau mult pe scaunul de la biroul. Ce credeti ca am? Mami zice ca s-ar putea sa fie scolioza. Funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baifrate a răspuns:

Te poti duce la medic sa faci o radiografie, el iti poate spune cel mai bine ce ai..asa poti da foarte bine search pe google al problema ta si o sa iti apara ofoarte multe informatii insa nu poti sti niciodata pana nu mergi la medic.Bafta multa!

| Alexandra_Elisa_1990 a răspuns:

De obicei cand lumea sta pe scaunul de la birou, nu respecta pozitia corecta : capul sus si spatele drept. Presupun ca ai abordat tot felul de pozitii comode pentru tine. De aceea ti-au aparut aceste dureri de coloana si eu am patit asta. Parerea mea este sa consulti un doctor ca sa fi sigur big grin

| Kiubby a răspuns:

Uite asta ma sperie si pe mine si bunica mea mi-a zis la fel sa nu mai stau atata la birou iti sugerez sa icnerci sa iti indrepti coloana si sa nu mai stai atata in fund fa sport si o sa iti treaca eu asa am facut cand ma durea...si acum ma simt mai bine...si maicamea mi-a dat cu o crema care te incinge de fel multi oameni o au in casa daca o ai dati cu aia unde te doare