| cautjocuri88787 a întrebat:

Credeti ca o sa reusim vreodata sa conectam niste fire la creier in viitorul foarte indepartat incat sa produca halucinatii? argumentati.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal asa ceva, de aceea nu se vor produce niciodata aceste aparate, sau fire de care spui tu.

Cei care au deja halucinatii sunt de la consumul de droguri sau boli psihice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred că se poate și acum.

| SkandallKamataru a răspuns:

Ce ma amuza intrebarea ta laughing Visezi la sci-fi uri dar țărănește cum ar veni laughing
Crezi ca in momentul in care ajungem sa facem asta ca o sa mai fie nevoie sa bagi fire pe nu stiu unde? laughing
Daca vrei halucinatii trage salvie in piept laughing

| cautjocuri88787 explică (pentru SkandallKamataru):

Pai aia zic am putea? pai si cum intra firele alea in neuroni?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru cautjocuri88787):

Nu n-ai putea -_-
Firele alea emit doar curent electric, nu faci halucinații din electricitate, ne trebuie alta tehnilogie.