| mihaelacm a întrebat:

Credeti ca, Oradea e plina de oameni rai?

15 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

laughing Romania e plina de oameni rai

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai impresia ca oamenii rai traiesc doar intr un oras sau cum... sunt raspanditi peste tot

| dragosbogdan001 a răspuns:

De ce as crede?

| andrei1237 a răspuns:

Ca si in alte orase, exista si oameni rai.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Suntem oameni buni!

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Nu Mihela, nu-ti face griji, daca sunt, or fi rromi caldarari dar rareori

| mihaelacm explică (pentru Popescu_Marco_Ionut_1994):

Vrei sa zici ca ungurii nu's rai?

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns (pentru mihaelacm):

Da

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Nu sunt rai, nu sunt rromi, sunt niste oameni pasnici, ca noi.

| mihaelacm explică (pentru Popescu_Marco_Ionut_1994):

De acord! da cum iti explici ca atunci cand il vizitez mi se face rau si mi se intampla lucruri urate?!

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Ti se face rau? Ciudat...dar nu e din cauza ungurilor.Multi oameni obisnuiesc sa arunce gunoaie pe strazi, eu cred ca simptomele sunt gunoaiele si aerul poluat de la vehicule.
In legatura cu chestile urate...ce ti se intampla ''urat''?

| mihaelacm explică (pentru Popescu_Marco_Ionut_1994):

Am spus, ca de fiecare data cand ajung in acest oras, nu ca aerul este poluat sau altceva.Nu stiu d ce.

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns (pentru mihaelacm):

...nu e din cauza orasului, ti se pare tie.

| Andreutza30 a răspuns:

Nu, nu sunt oameni rai. Eu am fost acolo si oamenii sunt chiar primitori, chiar daca nu arata asta.