| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna scoala din Oradea (cls. 1-8)?

9 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Depinde. acum fiecare va zice ca scoala lui e cea mai buna, dar daca ai talent ( stii sa canti la ceva sau desenezi fain) iti recomand sa te duci la liceul de arta

| claudya a răspuns:

Http://www.oradea-online.ro/oradea/6/sprimare.htm... de restul ar trebui sa te interesezi la cei care mai au copii la respectivele scoli...bafta.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Depinde daca ii generala[nicolae balcescuwinking] sau licew[eminescu sau gojdu]

| 3u a răspuns:

Din cate stiu eu ii Emanuel dar si Lazar ii bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar eu sincer sa va spun dacia
si 11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cea mai buna sc din oras este ``oltea doamna``

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod sigur cea mai buna sc din oradea este oltea doamna

| proforce a răspuns:

Oltea Doamna NR1 big grin din scoli generale, iar licew Gojdu/Eminescu