| acdcfan a întrebat:

Credeti ca pasapoartele biometrice sunt intr-adevar ceva rau pentru omenire asa cum se spune?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca te referi la nebunia care a fost in Romania cu ele, e vorba de un fanatism religios prost inteles.De ce un om cu judecata cat de cat rationala ar amesteca religia cu chestiunile bancare si ar incerca sa gaseasca legaturi intre cele doua? Vezi dom`ne ca are 666? Pai sioh go onAsta e.La ruleta cum e? Nu mai joaca oamenii ca cica e numarul diavolul? Si inca ceva:cum se face ca numai romanii se dau de ceasul mortii cand aud de asta? Celelalte tari cum de n-au zis nimic. Da, noi suntem crestini. Pur sange. Uitasem

| mgtow a răspuns:

Ar fii bine sa le introduca cat mai repede dar no cel mai important ar fi sa bage buletinele biometrice asa vor fi mai mici ca permisul de conducerewinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred asta, nu au de ce sa fie ceva rau, poate doar pentru unii infractori. Pasapoartele biometrice sunt mult mai greu de falsificat decat cele obisnuite. De altfel se afla in studiu si introducerea cartii de identitate biometrice. Numai bine!

| eustef95 a răspuns:

Nu e nimic rau cu pasapoartele nici cu buletinele biometrice; sunt chiar de folos happy