| Dalmore a întrebat:

Credeti ca rromii nu se descurca sa traiasca decent din cauza discriminarii la care sunt supusi de ceilalti sau pur si simplu pentru ca nu vor?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai aia care vor ai vazut in ce palate si lux traiesclaughing

| Dismally a răspuns:

Da saracii, fura, cersesc si se comporta ca niste animale din cauza discriminarii... De fapt este invers: sunt discriminati din pricina comportamentului nu din cauza culorii.

| CdeMetal a răspuns:

Nu vor, pur si simplu, daca vrei faci orice indiferent de natie.
Eu prin zona am rromi care traiesc destul de ok.