| Jochkyr a întrebat:

Credeti ca se merita sa fac majoratul? Adica as putea sa ies in oras cu cei mai apropiati prieteni,sa dau de baut eu intr-un club sau as putea sa imi cumpar haine de banii acestia...ce imi recomandati? Nu stiu de ce, dar nu m-ar incanta sa mi-l fac...

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Depinde de ce fel de prieteni ai. Daca nu ai relatii asa de bune de prietenie, nu face, o sa-ti para rau. Daca vrei sa-ti faci fata, invita-i la un local, o pitza, ceva de baut si gata. Important e sa te simti tu bine in pielea ta si de orice decizie vei lua sa nu-ti para rau.

| thalyslly a răspuns:

Iti spun ce am facut eu, in loc de majorat am plecat in turul europei.am gasit ofera la o agentie 11 tari in 11 zile era

| alxp a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il faci. Majoratul e ceva special pentru ca vine doar odata in viata. Eu zic sa dai o petrecere, mai mica sau mai mare, acasa sau undeva unde poti da muzica cat de tare vrei, unde poti bea si face tot ce vrei. Tot ceea ce conteaza este sa te simti tu bine si sa nu regreti dupa aceea. Ideea cu hainele e stupida, parerea mea, pentru ca hainele alea le gasesti si in alta zi in acelasi loc.

| Silviuuu a răspuns:

O data in viata devii major, o data in viata faci 18 ani, 18 ani! astia sunt cei mai frumosi ani. te sfatuiesc sa il faci sa te distrezi la maxim. bafta si la multi ani.