| Madarik a întrebat:

In curand implinesc 18 ani si m-am gandit ca pentru a sarbatorii sa ies in club cu colegii si cativa prieteni (pana in 20 de persoane ), deoarece cu familia si prietenii foarte apropiati am stabilit ca sarbatoresc de sarbatorile pascale, acasa.
Credeti ca e ok sa imi tin majoratul in club? Ce detalii ar trebui sa pun la punct pentru. a iesi totul bine?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Da, e super frumos! Alege cu grija clubul sa nu ai surprize neplacute si intereseaza-te de preturi sa nu te trezesti cu vreo imensa nota de plata!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine dar asigurate sa ai totul pus la punct cu mancarea, bautura daca e sa fie si ambient placut.