| brokxy a întrebat:

Credeți că stric banii de salariu pe nimic vreo 95 de lei pe un paşaport cu care nu voi călători doar ca să particip la o loterie a vizelor? laughing laughing Stiu că mai ales cei tineri ca mine nu au şanse de a câştiga...

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cred ca trebuie sa cheltui 260 lei ca nu cred ca poti participa cu ala temporar. Pasaportul e valabil 10 ani, poate in 10 ani ajungi sa îl folosești odata

| Celcestietot a răspuns:

Ai totusi niste sanse de a castiga.

| raicard a răspuns:

Poti participa in experienta asta
de proba.Castig: experienta propriu-zis!

| frikk a răspuns (pentru raicard):

Nu mai fi ambiguu si clarifica
problema("domnisoarei") rolling on the floorrolling on the floor

| raicard a răspuns (pentru frikk):

Bine, pricep!
Uita-te bine!
Adica, puteam avea mereu "incredere" in ea.Nu "a luat niciodata decizii"rolling on the floor rele, asa ca nu aveam de ce sa-mi fac griji. In cazul ei, nu conteaza ce cereri nejustificate face, iti pot spune ca neasteptat, are "spiritul de luptatoare"love struck sa duca "lucrurile" la bun "sfarsit".rolling on the floorNu o "laudam". big grin

| frikk a răspuns (pentru raicard):

Hmzzz!,suna a ironie autentica; sa vada -pentru- prima data, astia, mici; o ironie Elegantisima(eleganta)love struck ce inseamna love struck

| Zabbyel a răspuns (pentru frikk):

Erica, de alaturi, zicea ca mereu
i se fura norocu' laughing)

| raicard a răspuns (pentru Zabbyel):

rolling on the floorerica - alta libelularolling on the floor

O aventura fenomenala, care mie mi-a placut mult. Dupa acele momente anterioare incarcate emotional, acesta a venit ca o gura de aer proaspat. Sper sa mai avem ocazia sa ne revedem cu Erica rolling on the floorrolling on the floor

| Zabbyel a răspuns (pentru raicard):

Categoric love strucklove strucklove struck