| TristanTzara a întrebat:

Credeți că TPU moare? Văd că avem din ce în ce mai puțină activitate...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Faptul ca are mai putina activitate nu inseamna ca e in coma pur simplu a inceput scoala, dar, cand va veni iarna iar multi vor sta in casa mai mult vor reintra mai multi pe TPU, multe intrebari sunt puse ca forma de socializare

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La ce oameni există pe aici... nici nu te miri că mulți nu mai intră

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il tin eu in viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu vezi bine. Pune întrebări serioase, dă răspunsuri valoroase, dacă vrei să supraviețuiască.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu vad TPU un obiect, nu stau sa-i iau pulsul.
Am observat si eu ca e mai pustiu de cand a inceput scoala, asta ma face sa-mi amintesc ca media de varsta de aici e de vreo 13 ani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In sfarsit laughing

| Catrice a răspuns:

A început școala, pustii încep liceul, cauta sa agate, sa chiuleasca de la prea multe ore, discuta pe Facebook non stop cu noii prieteni... nu mai au timp de TPU rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Nu, va mai exista câțiva ani.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Se mai întâmplă să facă câte o pauză, dar în vacanțe revin toți adolescenții nebuni care-l țin în viață!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu sunt în puțină activitate, că nu am chef de fețele voastre

| Alexandrionelu a răspuns:

E pe duca... Tot mai puțini utilizatori, tot mai tineri, majoritatea copii de 11-14 ani și răspunsuri tot mai inutile. Parca începe sa semene cu un hi5 fără poze.

| gogu220 a răspuns:

A căzut el imperiul Roman, nu mai zic de Ceauşescu...

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

N-ar fi rau.

| LilPleito a răspuns:

Pai da, pentru ca doar unii au voie.
TPU e bar de cu.rve, Doamne feri sa le vorbesti de rau. laughing
Nici vorba sa fie cineva ajutat pe aici, raportul om normal - parasute e de 1/20. Deci 1 om normal la 20 de cu.rve.

*nici macar nu m-a lasat sa scriu cuvantul "cu.rve" laughing