| G0odBoy a întrebat:

Credeti ca uneori studiile cercetatorilor *savanti* abereaza? Am citit un articol cum ca *barbatii care nu pierd noptile, in special cei care lucreaza in ture de noapte* risca sa li se micsoreze testiculele* laughing Eu rad dar chiar am inceput sa ma ingrijorez avand in vedere ca ma aflu si eu pe lista neagra si ma tem sa nu mi se faca ouale ca cele de prepelita sad Voi credeti asa ceva?

2 răspunsuri:
| G0odBoy explică:

Rectificare: Barbatii care pierd noptile; l-am pus pe *nu* din greseala.

| RAY a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......e-prostata

asta e stirea de fapt