| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că va veni vreodată apocalipsa? Dar când se va termina cu acest virus credeți că va apărea altceva? (Alt virus, maladie etc )

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Apocalipsa ta personala ia existenta in clipa in care existenta ta numai exista

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca va veni chiar o Apocalipsa... "ca la carte". Chiar si daca ar veni ceva in timp... tot ar gasi oamenii ceva pentru asta.
Cum era in filmul "The day when the earth stood still".
Oamenii sunt inventivi big grin

Legat de alt virus sau alta problema, cred ca va veni altceva, intr-un alt viitor indepartat. Mereu o sa fie ceva cu care o sa se confrunte omenirea.
Multe lucruri au fost mereu, sunt si acum, ascunse si care nu sunt vazute de oricine. Dar oamenii in general vad doar aceste lucruri... care pot fi vazute cu ochiul liber.

| Nirvanaaa a răspuns:

Mai apare sigur ceva. Dar sa ne mai dea o pauza happy.
Apocalipsa nu știu, probabil ca da, dar intr-un viitor foarte îndepărtat.

| Februar30 a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Da si eu sper sa avem o pauza.
Ciudat ca sunt multi oameni care se asteapta sa mai vina inca un virus sau calamitate. Ca si cum multi ar presimti ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Nice username ul tau.
Și dacă ar veni peste o săptămână apocalipsa cum ai reacționa? Ce ai face?

| DonEduardo a răspuns:

Apocalipsa sigur va veni. La a doua intrebare nu stiu, dar sper sa nu.

| Byb2001 a răspuns:

Eu cred ca nu va veni prea curand, dar pe viitor probabil mii de ani o sa ne distrugem singuri.

| anonim_4396 explică (pentru Byb2001):

Deja ne distrugem singuri, se întâmplă deja happy