| Peter28 a întrebat:

Oare extraterestrii, chiar exista? Voi ce credeti? Adica, am vazut multe imagini si chestii ciudate, dar eu tot nu cred. Astept parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Nu e nevoie decat de o urma, un fir de par si te iau ostatec pe vecie, te fac o clona robot, supusa mie.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La imensitatea universului, miliardele de galaxii şi planete, ar fi absurd să credem că viaţa există doar pe Terra.

| eliaclodia a răspuns:

Eu una asa ma simt uneori:extraterestra. Alteori ma simt paraterestra ori superterestra. Cred ca o sa depasesc nivelul de existenta de aici, ma nasc pe alta planeta si vin sa te iau ostatec.

| Peter28 explică (pentru eliaclodia):

Poti sa incerci, ca pe mine nu ma gasesti de doua ori in acelasi loc!

| eliaclodia a răspuns (pentru Peter28):

Nu e nevoie decat de o urma, un fir de par si te iau ostatec pe vecie, te fac o clona robot, supusa mie.

| Mădă0611 a răspuns:

Ia uite http://4.bp.blogspot.com/......600/aa.jpg http://www.euhou.net/......_sun05.jpg si e doar galaxia noastra, cica in Univers ar fi vreo 100 de miliarde de galaxii. Si 2 daca ar fi, tot e imposibil sa nu existe viata, si ma refer la forme de viata inteligenta, "oameni".

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Extraterestrii nu cred ca exista.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da. Există şi Big Foot, monstrul din Loch Ness, Chupacabra şi câte şi mai câte.

| MetalHead04 a răspuns:

Da,exist.

| UnOmGanditor a răspuns:

Aici facem o mica confuzie, nu neg ca ar putea ca in tot acest univers sa existe alte rase (viata) insa nu te astepta sa ne viziteze pe Terra sau mai rau ca sunt verzi ca au forma umana si blabla, alea sunt baliverne generate de imaginatia unora.

| IngerG a răspuns:

Faza e ca mult se tine secret, dar si mult se fabuleaza. Eu cred ca nu suntem singurii in univers.

| sweetheart16 a răspuns:

Eu cred cu certitudine că există. Și, ca să fie clar, extratereștri nu înseamnă omuleți mici și verzi. Se referă la altfel de organisme, create diferit față de ale noatre, care pot prezenta ori o inteligență și o complexitate de mii de ori mai mare ca a noastră, ori nici măcar ca un fir de iarbă. Se fac multe cercetări în privința asta.
O zi bună!

| marius08 a răspuns:

Cu siguranță există inteligență extraterestră.

Dacă vrei să afli mai multe folosește Google! Caută și judecă singur ceea ce vei găsi.

| allacata a răspuns:

Deci nu-mi vine sa cred ca exista.dar la cate descolerii au facut s-ar putea sa fie adevarat.