| IFeelGood a întrebat:

Credeti in destin? Sau credeti ca omul a evoluat sau a primit de la Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Nu cred in destin.Cred ca tot ce i se intampla unui om sau pe cine intalneste este de la El, Dumnezeu.Si este si logic.Din moment ce el ne-a creat el ne indruma in viata si el face posibila cunoasterea noastra despre lume. Fara El, nu ar mai fi posibila viata. Asta e parerea mea.Dar sunt curioasa, ce parere ai tu?

| IFeelGood explică (pentru MsGringer):

Da si eu am exact aceeasi parere dar am auzit la unii ca ei nu cred ca Dumnezeu le-a dat oamenilor ce au nevoie.Si eu m-am gandit la fel ca omul nu avea cum sa se gandeasca la asemena lucruri cum ar fi:roata sau ceva de genul. Oricum mersi de raspuns

| MsGringer a răspuns (pentru IFeelGood):

Cu placere winking