| Steregoi a întrebat:

Daca omul ar fi evoluat si nu ar fi fost creat de Dumnezeu atunci omul nu ar fi avut gust pentru a savura mancarurile si bauturile. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

O aberatie fara sens, probabil si tu esti lemn de beat in seara asta

| Steregoi explică:

Nu sunt beat. Vorbesc serios. Intrebarea asta mi-a aparut vazand la tv mancarurile si bauturile pe care le consuma oamenii fara sa se gandeasca la Dumnezeu si sa-I multumeasca pentru darul gustului. Ii multumesc Lui Dumnezeu pentru mancarea si bautura buna si gustoasa de care am avut si am parte. Sa traiesti vesnic si nu doar la multi ani * rolling on the floor

| Panamax a răspuns (pentru Steregoi):

Zeul evreilor te scuipa cand vede cat de indoctrinat esti.

| 6684464 a răspuns:

Fals. Nu avea cum sa existe daca nu era creat de Dumnezeu. laughing