| Pixel2009 a întrebat:

Credeţi în existenţa fantomelor? Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
| elena999 a răspuns:

Eu cred ca da.Sunt acele persoane care nu si-au gasit linistea sufleteasca si nu pot ramane nici pe pamant si nu pot merge nici in ceruri.Mie nu mi s-a intamplat, si zic ca numai cei care au trait aceste experiente sunt siguri ca exista.

5 răspunsuri:
| Doo a răspuns:

Eu cred ca exista, dar nu cum sunt prezentate in media.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Pai eu cred, dar poate ca ce am vazut nu era o fantoma.tu ai parerea ta, nu e nevoie de parerea altuia.

| DaNNN a răspuns:

Salut Cata!
Sincer, nici eu nu prea stiu ce sa cred. Din ce auzit pana acum, ar exista (si crede-ma ca am auzit asta de la un numar cat de cat mare de persoane).
Daca vrei sa iti faci o idee, uita-te la cateva documentare.

Sper ca te-am ajutat.

| Teo_8645 a răspuns:

La "fenomene stranii" documentarul este reconstituit...Si fantomele poate exista dar nu cum le arata la TV.

| StyleCo0l a răspuns:

Hey Cata! Sunt sanse de 99% sa existe fantome. Daca vrei te poti uita in fiecare vineri seara de la ora 22:00 pe Discovery Channel la "Fenomene Stranii". Este un fel de serial-documentar despre fantome, demoni, spirite si toate cele.winking