| zufi a întrebat:

Credeti in existenta vampirilor? argumentati de ce nu si de ce dabatting eyelashes

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt lilieci vampiri. Referitor la oameni care beau sange, sunt cazuri dar nu sunt acei vampiri prezentati in filme.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu e absurd asa ceva

| Shery a răspuns:

Cred in satanisti cu ritualuri ciudate, care beau sange, dar nu il sug. Cred in sacrificii umane(au atestare istorica). Cred ca oamenii au fost macabri inca din cele mai vechi timpuri. si mai cred ca numai noi putem schimba ceva.

| Alex_7297 a răspuns:

Nu e clar că nu există? Până nu văd nu cred! Apropo, rezerv ID-ul toma_necredinciosul@yahoo.com...

| irbis a răspuns:

Eu cred ca orice e posibil.

| cristiancristir a răspuns:

Stiu ca e o specie de lilieci care se lipesc de vaci si le sug sangele. De la asta se trage cred. De-a lungul timpului oamenii au inventat tot felul de legende, povesti si au pus pe seama animalelor de care s-au temut tot felul de povesti de groaza. Vezi cate povesti si superstitii sunt despre animale de noapte... lupii, bufnita care sta mereu pe umarul vrajitoarei, pisica neagra etc. Toate sunt povesti.

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce ati patit ma o da ti in avatare?

| madalinutza a răspuns:

NUU
laughing
probabil au fost mai demult.tongue
dar vampiri ce semanau cu liliecii nu oameni vampiri
laughing
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampiri dinastia da http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......1-680.jpg, vampiri oameni nu :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate Ca Da Dar Nu In Tara Noastra thinking Dar Mai Intai Trebuie Sa Vezi cu Ochi Tai Deci Nu Subestimai Pe Nimeniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nu am auzit nimic de ei ce la cei batrini

| Antonimu a răspuns:

Vampiri existau de mult... Dar a intrat tara in criza de sange, si nu s-au induplecat sa bea sange de capra si au murit de foame. Sau au plecat (fâl fâl) peste ocean. laughing

| silver19 a răspuns:

Nu dar mi-ar place sa avem un orasel ca in True Blood big grin

| VogueAdicction a răspuns:

Cred ca ai vazut.cam mult Twilight.hee hee
Oricum.eu cred ca nu exista nici un vampir.nu cred ca ar fi ceva normal.
Oricum. daca ar exista.cred ca deja ar fi fost prea`multe victime