| ConducereaLumi a întrebat:

Credeti in existenta fantomelor?(ne e gluma) argumentati. Sunt lucruri care nu au explicatie si se zice ca's fantome.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ghiavolu si trebuie excorcizat in cazul asta.

10 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Sunt diavoli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista! Cum iti explici acele poze autentice? Nimeni nu a putut spune ca sunt trucaje! + In vremea in care au fost facute abia se inventase aparatul de fotografiat dapoi sa mai vorbim de trucaje!

| Aiwendil a răspuns:

Eu una cred. Exista asa ceva.Sunt niste suflete, nu diavolul cum cred unii, care au ramas blocate pe acesta lumea, care au problemele neterminate sau nu pot accepta ca au murit si ca nu s-au razbunat.

| contαbαndonαt a răspuns:

Si cei ce pun acele fenomene asa zise paranormale pe seama fantomelor le pun deoarece cunostintele lor sunt atat de limitate ca nu pot incerca sa intre in miezul problemei pentru a afla cu adev. cauza fenomenelor inexplicabile (inca).

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Daca ai curaj uitate la The Exorcism of Emily Rose, doamne ce film:O nu mai poti dormi 1 saptamana laughing

| contαbαndonαt a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Am adormit rau la filmul ala, tot asteptam sa se intample ceva si...nimic, ce crezi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Multumesc ca mi-ai recomandat..stiu ce sa vad in noapte asta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei123Andrei a răspuns:

Spiritele tuturor celor morti sunt printre noi. Unii chiar pot sa le vada. Cand spui "fantoma" majoritatea se gandesc la ceva rau, ceva ce are legatura cu diavolul.

| alexmihaiozsvath a răspuns:

Sunt diavoli.