| Puuuf a întrebat:

Credeti in extraterestrii?
Parerea mae este faptul ca ar fi egoist sa credem ca suntem singurele fiinte inteligente din univers... dar voi?

Răspuns Câştigător
| Tudyrcea a răspuns:

Sincer sa fiu orice este posibil. Acum 2000 de ani zborul era ceva inimaginabil si iata-ne in ziua de astazi: avioane, elicoptere si multe altele.Deci da cred ca estraterestrii exista!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicoleta daca nu s-a confirmat prezenta lor asta nu inseamna ca s-au inchis toate caile.Intr-un univers infinit in timp si spatiu(astea sunt primele propozitii pe care le inveti la geografie in clasa a noua, pe pagina 3 a manualului)si e in continua expansiune de ce ne flatam noi inutil crezandu-ne unici?oh go on

| Nicoleta a răspuns:

Nu cred ca are cineva o dovada plauzibila a existentei lor.
Eu nu cred.

| carminaburana43 a răspuns:

Era o vreme cind am urmarit multe filme si emisiuni de acest gen.Era o vreme cind imi era frica.Am deja o virsta care se apropie de 50 dar nu am avut niciodata nici cea mai mica ocazie sa constat asa ceva.In schimb cred ca undeva in univers exista fiinte de lumina si acest crez provine din faptul ca o vreme am urmat cursuri yoga si aceasta teorie m-i se pare mai acceptabila decit oricare alta.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu nu cred sincerhappy

| JeffRider93 a răspuns:

Hey.Eu unul cred in extraterestri.Practic,e imposibil sa fim singura forma de viata din tot universul, cand mai exista miliarde de planete in tot universul.Si Tudyrcea are dreptate :] Acum cateva mii de ani, zborul era ceva uimitor si inimaginabil, dar astazi aproape toti oamenii pot zbura cu ajutorul avioanelor, elicopterelor etc.Deci,da.Adica,pe viitor poti sa stii? Poate o sa traim cu extraterestri si o sa ne reproducem cu ei :]]