| Springflower2020 a întrebat:

Credeti in fantome? Detaliati!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred, pentru ca nu am intalnit asa ceva.

| 愛日本 a răspuns:

Fantome exista.Stiti voi nu va intrebati niciodata unde merg oamenii care mor? In cer nu merg pentru ca nu pot trebuie sa astepte pana la judecata. Dar va`ti intrebat atunci unde merg? nu aveti impresia ca cateodata se aude un zgomot ciudat sau ca cineva va atinge dar nu e nimeni in camera? acestea sunt fantome, fantomele celor care au decedat.Sunt si rele dar pentru ca nu au voie sa sperie oamenii sau sa le faca lucruri rele dumnezeu a hotarat ca ele sa isi alega un singur loc unde sa stea pana la judecata, interzicandule sa se arata de accea nici nu pot sa se arate.

Mai pe scurt sunt sufletele oamenilor morti.

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu,nu cred.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da. exista fantome.Sunt spiritele oamenilor care au murit si nu si-au terminat misiunea pe pamant.ca sa zic asa;))

uite si o dovada:
http://www.radio21.ro/......XISTA.html

| aaaa12345 a răspuns:

Pe mine am simtit ca ma trage de par si ca ma atinge

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Bai frate...acum serios- exagerati sunt aia care zic "Astea-s tampenii, nu exista fantome, sunt sigur de asta. povesti de speriat copiii" dar si aia care zic "Daaaa, am vazut o fantoma care se uita la mine azi noapte" A demonstrat cineva pana acum ca fantomele EXISTA sau NU EXISTA? Nu, nu a demonstrat nimeni...desi chiar as vrea ca cineva sa dermonstreze asta (bineinteles nu ca toate tampeniile de poze sau videoclipuri de pe youtube). Adica sa fie demonstrat de oameni de stiinta. Ma rog happy

| InoYamanaka a răspuns:

Pai ba cred ba nu...nici eu nu stiu