| ElvySweet a întrebat:

Credeti in fantome, spirite, lucruri supernaturale? Eu nu

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred

| MMihai a răspuns:

Credeti in fantome,=nu!
Credeti in spirite? =nu neapărat
Credeti in lucruri supernaturale? =depinde despre ce poate să fie vorba!

| ElvySweet explică (pentru MMihai):

In ce lucruri supernaturale crezi?

| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista in proportie de 99% spirite, fantome, lucruri supranaturale, dumnezeii, minuni etc

| KristalPop a răspuns:

Nici eu.

| CryChristiAN a răspuns:

Cum sa existe ma asa ceva? Scrie undeva-n Scriptura de asemenea prostii? Daca da, arata-mi, daca nu, atunci nu este valabil sa crezi.
Mie mi se pare de-a dreptul patetic, iar persoanele care cred in asa ceva dau dovada de si mai mare ''genialitate''.
In fine, calmeaza-te numai happy. Nu exista asa ceva.
O seara buna!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Nu prea cred.

| dorelmarc a răspuns:

Citeste.evangheliile.si.iti.vei.da.seama.ca.exista.o,lume.a.spiritelor.
si.a/celor.bune.(ingeri,serafimi.heruvimi.)
si.a.celor.rele.tot.soiuri.de.draci.
http://www.ebible.ro/......presie.php

| CristobalMarian a răspuns:

Nu cred.

| MariA00 a răspuns:

Nu cred. Dar cred in Dumnezeu.

| stefanelu a răspuns:

Nu cred in Dumnezeu, respect toate religiile, dar totusi cred in lucruri supranaturale, nu stiu exact de ce, nici nu-mi pasa doar cred.

| Maier_Cristi_1997 a răspuns:

Nu cred in fantome, spirite, si lucruri supra naturale. Sunt numai minciuni inventate de oameni