| Deyuuutzaa a întrebat:

Credeti in masonerie? de ce da sau de ce nu?

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Stim ca exista si functioneaza dar daca si credem?

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Mai multe informaţii aici http://en.wikipedia.org/wiki/Masonry

| hax0r a răspuns:

"Credeti in masonerie" LOL

| hax0r a răspuns:

Masoneria e un club privat destinat elitei din lumea politica si diversi bogatani care nu prea aveau ce face in timpul liber.asta e parerea mea. e departe de a fi o organizatie secreta. lol

| Deyuuutzaa explică:

Ok.reformulez intrebare ca vad ca s-a inteles gresit "Ce parere aveti despre masonerie?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine masoneria este un fel de religie, de intrebi daca credem in ea? De ce nu te interesezi ce-i aia, inainte sa formulezi o intrebare? Asta doar asa, ca intrebarea sa nu sune stupidwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/......t2367.html