| fwegvfwevfqwec a întrebat:

Hei TPU

Credeti ca vom afla vreodata adevarul despre secretele vaticanului, zona 51, Masonerie, illuminati?

Sau vom trai doar cu curiozitatea pana ne va suna ceasul crying?

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Vad ca te pasioneaza ce trebuie sa mai sti e ca este o banca cu bani organe celule stem documente foarte valoroase care ar putea rasturna orce istorie am invatat noi la scoala ei au avut puterea sa schimbe din carti istoria
zona 51 sunt experimentati oameni reptilieni de aolo o venit EBOLA
si in gama masonerie si in gama illuminati intra o gama larga de subiecte de la cantareti celebri la preoti papa de la roma...

Răspuns utilizator avertizat
| tacitacitaci a răspuns:

Adevarul este tot timpul in fata noastra, noi trebuie doar sa-l cautam atent.

Eu zic ca-ti pierzi timpul cautand, cel putin asta am facut eu. M-a tinut interesat subiectul asta foarte mult si inca ma tine. Am aflat multe chestii interesante, dar si foarte multe chestii false.

Nu o sa-ti dea nimeni nimic mura-n gura. Cel mai bine te informezi singur.

| Caddy14 a răspuns:

C.I.A sustine ca a desecretizat o parte din dosrele area 51 dar nu stiu in ce masura e adevarat.

| fwegvfwevfqwec explică (pentru Caddy14):

Pai si care sunt acele desecretizari ca eu nu am auzit nimic crying?