| mirela_1732 a întrebat:

Credeti in efectele astea speciale ( fantome, demoni, spirite)?
oare chiar sunt adevarate? si daca nu sunt de unde stim noi de ele? de unde a pornit totul?

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mie mi-e frica sa zic ca nu exista ca poate asa o sa ma "viziteze" asa ca eu zic ca nu stiu. Poate ca or exista nu ai de unde sa stii.

| Narfundo a răspuns:

In spatele acestei realitati sunt o multime de posibilitati.Nimeni nu stie clar daca aceste fenomene sunt reale.

| Pitic a răspuns:

Da
eu cred
si imi plac foarte tare povestile astea cu fantome,
sigur ca ele egzista sau au egzistat
numai ca nu iti vine sa crezi in ceva c enu ai vazut niciodata dar stii din auzite
plus ca oameni infloresc orice delatiu : vampiri au colti
o baba barfitoare: vamipiri au colti si le iese venin cand deschid gura si dinti lor st de aur
priecepi?
eu cred ca egzista si vampiri si fantome cred ca egzista si zane si vrajitoare.
si cred ca animalele ne inteleg pe noi atunci cand le vorbim si ele vorbesc intre ele asa cum vb si noi oamenii
cred ca egzista si extraterestrii

| deutza_3778 a răspuns:

Eu cred in ele am si vazut una ba chiar am auzit.:-s a fost scarycrying(.