| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in suflete pereche?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In trecut da, in viitor deloc

| aditimus a răspuns:

Din moment ce te-ai gandit inseamna ca si tu crezi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da.

| LoveSleep a răspuns:

Cred în conexiuni pe care le ai cu cineva și pe care probabil n-o sa le mai ai cu altcineva vreodată.
Adică, poți întâlni pe cineva mai bun pe mai multe planuri, dar cu care sa nu ai o conexiune la fel de bună.
Deci, cred ca cred.

| SilentRain a răspuns:

Ca si cum ai crede in fantome, implauzibil

| gemeni6226 a răspuns:

Poate ca exista dar eu nu am intilnit.

| NotNamed a răspuns:

Nu. Din 8 miliarde de oameni daca am sta pe fiecare sa il cunoastem pana la final ne.am gasi 1.000.000 de suflete pereche cu care am rezona, avea lucruri multe in comun si atractie fizica foarte mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm. Nu știu încă. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca norosii isi gasesc nasul. laughing Consider ca poti avea diferite grade de compatibilitate cu diferite persoane, iar cu unele este mult mai usor sa construiesti o relatia decat cu altele. Nu cred ca exista pe lume doar o singura persoana care iti este sufletul pereche, ma rog, nefericitii pot crede ca a lor e in Botswana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine nu o sa mai fiu aici daca o sa incerci sa mai intri pe profilul meu.
Nu uita sa iti amintesti.
https://pastebin.com/ci3wWBGQ

| Jus7t a răspuns:

Da.

| UnDiavol a răspuns:

DaO_OExista