| euforiaa a întrebat:

Credeti in zodii, in caracteristicile lor?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu imi ghidez viata dupa zisele unor "mari astrologi" imi conduc singura traiul si cursul vietii.
O zi minunata sa aihappy

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
NU,nici vorba. Poti lua un horoscop dintr-un ziar de acum 2-3 ani sa vezi ca ti se potriveste si acum pentru ca sunt chestii GENERALE, si plus ca daca se zice ca intr-o zi zodia nu stiu care va avea ghinion nu inseamna ca toate milioanele de oameni de pe planeta nascuti in acea zodie vor avea o zi proasta.Nu cred DELOC in astre, trebuie sa crezi in Dumnezeu si in fortele tale.Bafta! happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da, dar putin.

| Lora1 a răspuns:

Dah...dar nu in toate tongue

| euforiaa explică:

Am intrebat acest lucru deoarece caracteristicile zodiei mele mi se potrivesc in totalitate..Nu ma refer la horoscopul de zi cu zi, nu cred in acesta! happy