| YellowAngel a întrebat:

Credeti in zodiac?
In caracteristicile fiecare zodii?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea cred.Nu pot niste stele sau planete sa iti ghiceasca viitorul si mai ales la fiecare in parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu te mai Amãgi cã nu se uitã la una ca tine.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Am Bmw seria 3 laughing
Haaaa' ce mai zici acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Oo super, neata ai dormit bine in el? Nici bani de hotel nu mai ai sãrac.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Neata ' n-am bani nici de-o paine, dar am bmw si place la gagici rolling on the floor)

| Sofer a răspuns:

Mai cred dacă e.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da, nu cred în totalitate, dar oricum mi se potriveşte de obicei ce scrie acolo.

| drutzix a răspuns:

Nu si nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Singurul motiv pentru care caracteristicile alea se potrivesc e gradul ridicat de ambiguitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zodiacul din ziua de azi nu, primul calendar cu zodiile a apãrut la Egipteni, Asia si Grecia si este stabilit cã soarele are un ciclu in galaxie cu Sirius, o datã la 26.000 mii de ani, in 2012 a inceput din nou.
https://hiddenlighthouse.wordpress.com/category/golden-age/

| Supicadepui a răspuns:

Nu cred absolut tot, insa imi place sa citesc informatii despre zodia mea; ma fascineaza.

| MULLER96 a răspuns:

Si da si nu