| Alex a întrebat:

Credeti sau nu in A Doua Venire a lui Iisus Hristos, Judecata de Apoi si Invierea mortilor? Argumentati, va rog.

2 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Nu se stie niciodata, eu sper ca va veni a2a oara pe pamant, si doamna mea profesoara mi-a spus ca v-a venii.

| alexandra_6514 a răspuns:

Dupa cum scrie si in evanghelia noului testament matei cap 24 NU.pe acest pamant Iisus nu v a mai calca, v a veni dar pe norii cerului sa si i a alesii.Citeste Noul Testament. Dumnezeu sa te binecuvanteze!