| kiss1 a întrebat:

Cu ce floare te compari?

13 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Trandafir- frumoasa dar daca ma superi pot sa te intep big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt o orhidee.
Sunt complicata si putini sunt cei care imi pot percepe frumusetea.

| Ana a răspuns:

Trandafir galben; geloasa, frumoasa, finuta, gingasa dar cateodata produc rani big grin

| nobody_9468 a răspuns:

Boschetelelaughing). Urata exterior, frumoasa interior!
O comparatie mai "senzuala/interesanta" nu poate gasi nimenihee hee.

Bafta.

| criss:) a răspuns:

Lacrimioara.
sensibila si gingasa.happy

| VoiceWithin a răspuns:

Un trandafir :X rosu big grin

| elamit a răspuns:

Trandafirul-catifelat

| Octavutzu a răspuns:

Orhidee. Nu de alta dar este zodia mea in Zodiacul Florar.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafir, rosu, sensibil, frumos mirositor si cu tepi devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iasomia:
mica
firava
sensibila
pura
dar_impunatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o urzicabatting eyelashes. Nu ma lasa cu una cu douabatting eyelashes.

| pampam_1804 a răspuns:

Floarea soarelui
Infrunt viata cu capul sushappy