| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce te supara oamenii din jurul tau de obicei in momentele cand te supara?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma deranjeaza acei oameni (in general femeile) cand la biserica, caura sa dea de pomana tot acelor femei care au de toate acasa, in loc sa dea la nevioasi acel pachetel cu mancare straight face
Asta ma supara cel mai tare.sad
O zi buna happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ma supara nimeni ^_^

| Mayhem666 a răspuns:

Cu faptul ca nu ma lasa in pace si sa fac ce vreau eu, cand vreau eu, si in ce fel vreau eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns:

Invidia isi spune cuvantul.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Minciuni, invidie la greu si alte chestii dar nu mai stiu acum pe moment.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pesimism si negativism.

| August99 a răspuns:

Cu prostia lor

| mbncf a răspuns:

Când nu sunt de acord cu ceea ce spun, atunci când am dreptate, desigur.